Nie jest łatwo osiągnąć sukces. W innym przypadku każdy by to robił. SWA uczy takich wartości, które pomagają studentom ten sukces osiągnąć.

Wszystko zaczyna się od nastawienia

Dobre nastawienie to podstawa. To jest coś, co pomaga nam reagować pozytywnie na ludzi, sytuacje i okoliczności, w których się znajdujemy.

Kontroluj to, co możesz kontrolować

Kontroluj to, co możesz kontrolować i o nic więcej się nie martw. To jest jedna z pierwszych rzeczy, których nauczysz się w programie. Dlaczego? Zbyt wiele ludzi próbuje kontrolować to, czego nie jest w stanie. Nie możesz kontrolować czy ludzie polubią Ciebie lub Twój produkt czy nie. Nie możesz również kontrolować pogody. Możesz jedynie kontrolować swoją reakcję na to, co dzieje się w Twoim życiu.

Ty kreujesz swoje własne szczęście

Twój sukces zależy od Twojego wysiłku. Aby go osiągnąć trzeba ciężko pracować, mieć dobre nastawienie oraz właściwą etykę pracy. Jeśli student jest w stanie połączyć te trzy rzeczy, to wtedy wszystko jest możliwe.

Bycie uczciwym

Na świecie jest niewiele rzeczy ważniejszych od tego, aby dobrze spać w nocy. Jednym ze sposobów, aby zachować spokój ducha jest bycie uczciwym. Przez wybieranie łatwiejszej drogi, chodzenie na skróty i kłamstwo nie osiąga się sukcesu. Formułą sukcesu jest uczciwość i robienie wszystkiego, co się zaczęło z dbałością.

Dawanie jest lepsze niż branie

Podczas programu SWA studenci spotykają tysiące rodzin. Jest to niesamowite uczucie, gdy mogą się z nimi dzielić swoją kulturą, doświadczeniami oraz zainspirować dzieci i młodzież i wnieść coś pozytywnego do ich życia.

top