Co możesz zyskać uczestnicząc w programie SWA?

Mimo, że SWA zapewnia świetne możliwości zarobkowe, to większość uczestników programu twierdzi, że to nie pieniądze były głównym powodem wzięcia udziału w programie. Uczestnicy najbardziej doceniają możliwość zdobycia doświadczenia, naukę dostosowywania się do nowych warunków, samomotywację oraz umiejętność prowadzenia własnego biznesu.

IMG_8440

Rozwój osobisty

Niezależne życie z dala od rodziny przez 3 miesiące na początku jest sporym wyzwaniem dla młodych ludzi. Tym bardziej uczucie osiągnięcia sukcesu po ukończeniu lata jest ogromne. Dla wielu studentów wzięcie udziału w programie to pierwsze tak poważne wyzwanie. Uczestnictwo daje studentom niezależność, pomaga rozwinąć pewność siebie oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Kontakty z całego świata

Praca za granicą pomaga poszerzyć horyzonty, a zdolności komunikacyjne, które studenci mogą rozwijać, dają prawdziwe doświadczenie kulturowe oraz mnóstwo nowych znajomości na całym świecie. SWA daje również możliwość wygrania różnego rodzaju nagród i wycieczek podczas pracy.

Doświadczenie przedsiębiorcze i mentoring

Podstawą sukcesu polskich studentów są światowej klasy szkolenia. Cotygodniowe treningi rozpoczynają się w styczniu i trwają do końca maja. Na początku czerwca studentów czeka intensywne 5 dniowe szkolenie w Nashville, TN, podczas którego studenci uczą się sprzedaży oraz podstaw zarządzania własnym biznesem. Po szkoleniach studenci mogą wykorzystać nowe umiejętności w praktyce. Całe przygotowanie jest bardzo praktyczne i wszystkie szkolenia są darmowe.

Odwaga i zdolności komunikacyjne

Dobra znajomość angielskiego to ogromna zaleta na rynku pracy. Podczas sprzedaży produktów edukacyjnych w trakcie lata studenci rozmawiają po angielsku z klientami oraz z lokalną rodziną, u której mieszkają. Życie i praca w anglojęzycznym środowisku sprzyja wzrostowi umiejętności języka angielskiego, a to z kolei przyczynia się do wzrostu pewności siebie i umiejętności płynnego wyrażania się, co często trudno zdobyć tylko w warunkach szkolnych.

Możliwości finansowe

Przychód studentów jest uzależniony od wysiłku, który włożą w pracę. Im więcej zdobędą klientów, tym więcej mogą zarobić. Studenci zarabiają 40% od sprzedaży, dlatego też nie ma ograniczeń, ile mogą zarobić. Zazwyczaj pierwszoroczni studenci zarabiają od 5000 do 8000 dolarów przez całe lato.

Nowe przyjaźnie i znajomości

SWA łączy studentów z różnych kierunków i pozwala im budować i rozwijać znajomości z innymi studentami, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

top